McAllister Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to McAllister Academy. A place where you can be what you really are.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на четвъртокусниците
Стая за развлечение EmptyПон Юли 23, 2012 3:52 pm by Lydia.

» Коя е първата песен която ви дойде на ум?
Стая за развлечение EmptyСъб Юли 21, 2012 8:17 am by Аlice

» Dave's Phone
Стая за развлечение EmptyПет Юли 20, 2012 12:32 pm by Дейв Уайнхаус

» Размяна на банери
Стая за развлечение EmptyНед Юни 17, 2012 6:06 pm by Стайлс

» Стаята на Алис и Анастасия
Стая за развлечение EmptyЧет Юни 07, 2012 6:23 am by Стайлс

» Номинации за горещия стол
Стая за развлечение EmptyСъб Юни 02, 2012 11:07 am by Lydia.

» Седмица по-рано / Академията
Стая за развлечение EmptyСъб Юни 02, 2012 7:26 am by Харпър Колинс

» live.laugh.goalltheway.becrazy
Стая за развлечение EmptyПет Юни 01, 2012 7:56 pm by Аlice

» Преди три месеца.Денят в който Харпър дойде в академията (хе-хе) ХД
Стая за развлечение EmptyПет Юни 01, 2012 7:19 am by Харпър Колинс

Екипа на форума
Стая за развлечение PbDW
Ивон Билински Стая за развлечение 4760994k
Лидия Билински Стая за развлечение 4761043G


Стая за развлечение PbEZ
Ерик Донован Стая за развлечение 4760996u
Харпър Колинс Стая за развлечение Tumblr_lwo0vsxtFX1qkovezo4_250
Лукас Скот Стая за развлечение 4760997k
Top posters
Lydia.
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Аlice
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Yvonne.
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Анди.
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Стайлс
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Danielle ♥
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Лукас Скот
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Харпър Колинс
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Snow Villiers
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
CeCe.
Стая за развлечение Bar_leftСтая за развлечение BarСтая за развлечение Bar_right 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Пон Май 28, 2012 4:02 pm

 

 Стая за развлечение

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Yvonne.
Admin
Admin
Yvonne.


Брой мнения : 213
Join date : 30.04.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyСря Май 02, 2012 8:06 pm

Стая за развлечение Bilqrd_1
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyВто Май 08, 2012 8:58 am

Билярд. О, по дяволите, умирах за една игра на билярд. Цял ден ме гонеше невероятна скука, трябваше да бъде потушена с нещо и билярда ми се виждаше като една доста добра идея. А ако още някой е решил да поиграе, то тогава по-добре за мен. Не бягах от малко компания, обичах да има хора около мен. Е, не и много. Все пак, не е важно количество, а качеството. Влязох в стаята и седнах на една от малкикте масички, като си взех една кола от малкото барче отстрани. Жалко, че нямаше нищо алкохолно тук, но все пак беше училище, а директора едва ли би позволил.
Малко след това вратата се отвори и прикова погледа ми, очаквайки някой да влезе. Още преди да съм видяла кой ще е това вече бях станала.
-Здравей - казах, когато видях едно момиче и се приближих до една от билярдните маси, за да си наредя всички топки. Накрая оставих само 8-цата и си я подметнах няколко пъти във въздуха, като след всяко подмятане я улавях в ръка.
Върнете се в началото Go down
Аlice
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Аlice


Брой мнения : 215
Join date : 08.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyВто Май 08, 2012 9:13 am

Много ми беше тъпо в училище и реших да се чупя и да се поразходя някъде...
Изгарях от желание да играя на билярд и отидох в стаята за развлечения.Вътре имаше едно момиче,което се готвеше да си подреди топките на масата.Не я бях виждала,но все пак бях нова.Поздравих я и отидох да си взема питие.
Отидох до момичето и и се представих...
-Здравеи аз съм Емили нова съм туук.
-Амм здравеи аз съм Анастасия.
-Искаш ли една игра с муа???
-Добре...
Ани подреди топките и започнахме тя вкара 5-та от първия път.Аз бях много зле на билярд,но все пак това е само игра.
-Ти в общежитието ли живееш???-попитах я и и се усмихнах сладко
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyВто Май 08, 2012 9:20 am

След като се представихме една на другха поставих и последната топка с триъгълничето, след което го махнах.
-Хайде - казах и се усмихнах, като метнах една щека към нея. Беше вампир, така че хващането й не би било проблем за нея. Когато ме попита дали живея в общежитията се усмихнах и кимнах половително с глава.
-Да, в общежитията съм - казах простичко и поставих бялата топка върху точката, от която трябваше да се разбият билярдните топки. След като я ударих, тя от своя страна стигна до топките и ги арзпия из цллата маса. Една за малко да влезе в средния джоб, но на косъм не успя.
-Ами ти, предполагам и ти си в общежитията? - попитах я.
Кой знам, може пък да станем съквартирантки ако си нямаше.
Върнете се в началото Go down
Аlice
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Аlice


Брой мнения : 215
Join date : 08.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyВто Май 08, 2012 9:44 am

-Ами да и аз живея в общежитието искаш ли да сме съквартирантки???-попитах я
-Добре...-отговори ми Ани и ми се усмихна
Тя беше много мила и сладка,и беше едниствената от новото училище,която познавах.
Не играех особенно добре,но щях да се науча все някога.
-Искаш ли след като свършим играта да отидем да се разходим някъде и да ме разведеш разбира се ако не си заета.

Бях малко нахалничка,но все тая.Ани помисли малко след което се съгласи.
Тя вкара 2 топки наведнъж.
-Забравих да те попитам в кои курс си???
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyСря Май 09, 2012 7:05 am

Супер. Намерих си и съквартирантка. Накъде по-добре можеше да се развие този ден?
Кимнах с глава, когато попита дали след играта ще я разведа из академията. Съгласих се, разбира се. Щеше да е добра да се разходим, понеже и билярда омръзваше по едно време.
-Мисля да ускорим процедурата на развеждането и з гимназията - казах и за отрицателно време на масата нямаше останала нито една топка, освен бялата. Още като човек бях добра на билярд, а след като станах вампир бях направо страхотна.
-Готови сме за разходка - казах и се засмях, оставяйки щеката на масата до кредата.
Обърнах се към Емили, очаквайки някаква реакция. Може би не й се излизаше точно сега, знам ли.. И все пак вече обмислях какво точно да й покажса от академията. Вече бях втора година тук, така че я знаех наизуст.
Върнете се в началото Go down
Аlice
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Аlice


Брой мнения : 215
Join date : 08.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyСря Май 09, 2012 7:21 am

След като Ани си остави щеката на масата и аз я оставих и я попитах:
-Е ще тръгваме ли???
Тя ми кимна и излезнахме от стаята за развлечения.
Ани ме вмъкна в някакъв голям коридор с картини на други ученици.Чудех се дали скоро ще има и моя картина все пак съм фотогенична...
От коридора завихме наляво имаше много стаички от,които в една от тях се чуваше музика.Аз нахално отворих вратата и вътре беше нещо като клуб.
Не очаквах,че в академия ще има и клуб,но все тая.
Затворих вратата и започнах да разказвам нещо на Ани и докато си говорех се блъснах в някаква много странна статуя ня някакъв сексапилен вампр.Статуята беше някак си зловеща.
-Ан познаваш ли го този в смисъл жив ли е???-попитах я и я изгледах странно.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyСря Май 09, 2012 7:34 am

Засмях се когато попита дали е жив.
-Това е краля на Кемет, днешен Египет. От много векове не се знае нищо за него, но се смята, че бил първият вампир, като не броим Кралицата, разбира се. Не е мъртъв, но не се знае нищо за него - казах. Сама бях учудена, че знаех толкова за древните вампири.
-И не, не го познавам - повдигнах рамене.
Съвсем наскоро бях станала вампир, така че не познавах никакви по-известни и опасни вампири, ама това си ме устройваше перфетно.
-Е, накъд отиваме? Навън из двора, или някъде в академията? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Аlice
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Аlice


Брой мнения : 215
Join date : 08.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyСря Май 09, 2012 7:49 am

-Ами незнам ти кажи....-Отговорих и се усмихнах на Ани
Беше ми интересно къде ще отидем.
-Ан ти откога си тук???-попитах я и се усмихнах сладко
-Ами от скоро...
-А случаино да има мол наблизо???-беше нужно да я питам
-Ами има,но е малко далече от тук.
Чудех се дали да не направим купон с Ани в нашия апартамент.
-Хеи Ан искаш ли да направим купон???-погледнах я с мили очички и чаках отговора и.....
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyПет Май 11, 2012 8:02 am

Замислих се за купон. Беше добра идея. Едно малко развлечение от еднообразния живот в акаемията.
-Защо не?! - казах и се усмихнах.
-По случай новата учебна година - казах и се засмях.
Можеше да е някъде на плажа, щеше да е.. хубаво. В много огън и всякакви подобни неща, които да се харесат на хората, които евентуално щяха да дойдат.
-Много ми е скучно - казах и се засмях, докато си въртях щеката и се чудех как да си направя деня по-интересен..
Върнете се в началото Go down
Аlice
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Аlice


Брой мнения : 215
Join date : 08.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyПет Май 11, 2012 4:55 pm

-Ами добре,но къде ще го направим и кога???-попитах Ани и се усмихнах
-Амм може да е на плажа и утре примерно...
-Идеално...
Нямах търпение да доиде следващия ден да направим партито.Ще поканим цялата академия.
Щеше да е много яко.
-Ако искаш аз мога да направя поканите и да купя някои неща за плажа.
-Ами добре и аз ще ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Четвъртокурсник
Четвъртокурсник
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 42
Join date : 06.05.2012

Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение EmptyПон Май 14, 2012 8:48 am

-Всъщност можем да минем и без покани - казасх аз след няколко секунди.
-Няколко плаката из академията ще свършат също толкова добра работа - казах и се усмихнах. Така щяха да разберат повече хора. Поканите не бях сигурни, губеха се, хвърляха се..
Поглеждайки часа, оставих щеката на масата за отрицателно време.
-Аз ще тръгвам, закъснявам - казах, грабвайки чантата и се засмях.
-Ще лепна няколко плаката - подметнах накрая, точно докато отварях вратата.
След малко изчезнах от стаята, тръгвайки към кабинета ан директора. Още преди три дни ме беше викнал за изгубената ми лична карта. Добре, че се намери все пак.
-До скоро - извиках, вече от коридора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая за развлечение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая за развлечение   Стая за развлечение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стая за развлечение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая
» Втората обща стая
» Втората обща стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
McAllister Academy  :: Академия МакАлистър :: централната част-
Идете на: